Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Stany Zjednoczone Sklep internetowy

BayWa r.e.: Lider naziemnych projektów fotowoltaicznych

Pionier niesubsydiowanych instalacji fotowoltaicznych pod klucz.

Wstecz

Niesubsydiowane parki fotowoltaiczne – nasz sukces

BayWa r.e. jest liderem w niesubsydiowanych projektach fotowoltaicznych. W 2018 roku firma wydelopowała pierwszy niesubsydiowany park fotowoltaiczny takiej skali w Europie – Don Rodrigo w Hiszpani, o zainstalowanej mocy wynoszącej 175 MWp. 

Jesteśmy również pionierem niesubsydiowanych projektów fotowoltaicznych w Polsce. Park fotowoltaiczny w Witnicy, o mocy zainstalowanej 64,6 MWp osiągnął parytet sieci dwa lata wcześniej niż zakładały prognozy Becquerel Institute. 

Idealna równowaga integracji systemu

Integracja systemu odgrywa kluczową rolę w planowaniu i rozwoju elektrowni fotowoltaicznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy są ekspertami w branży fotowoltaicznej. Wyznaczone przez naszych inżynierów standardy gwarantują idealną integrację modułów, falowników, okablowania i podkonstrukcji w cały system.

Najwyższa jakość i wzrost produkcji dzięki certyfikowanym procesom.

BayWa r.e. była pierwszą firmą z branży fotowoltaiczną, która otrzymała certyfikat zgodności VDE w 2016 roku dla znormalizowanych instalacji elektrowni fotowoltaicznych. W 2019 r. TÜV Süd przyznał BayWa r.e. certyfikat ISO za pionierskie wysiłki w zakresie zarządzania jakością i środowiskiem.

Jesteśmy ekspertami w stosowaniu światowej klasy standardów i certyfikowanych procesów z głęboką znajomością lokalnego rynku polskiego. Realizując wszystkie nasze projekty dążymy do jak najlepszego wykorzystania terenu poprzez inżynierię systemową specyficzną dla danego obszaru oraz wdrażanie innowacyjnych technologii, co w dłuższej perspektywie przyczynia się do zwiększenia produkcji energii. 

Dzierżawa gruntów

Każdy projekt jest wyjątkowy. Dbamy o realizację każdego z nich zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, oferując pełen wachlarz usług.

Czy masz odpowiednią ziemię? Co nas interesuje:

 • Wszelkie grunty o powierzchni co najmniej 20 ha
 • Tereny o dużym nasłonecznieniu (i jak najmniejszym zacienieniu)
 • Ziemie uprawne z glebą niższych klas (IV –VI)
 • Sztuczne zbiorniki wodne (zobacz Floating-PV)
 • Tereny poprzemysłowe i inne nieużytki

Oferujemy dzierżawę gruntów pod projekty fotowoltaiczne. To stały przychód przez następne 30 lat. 

Zawartość
  Kontakt
  Fallback_Male.jpg
  Mateusz Olędzki
  Fotowoltaika naziemna
  BayWa r.e. Polska Sp. z o.o.
  Powrót do góry