Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

BayWa r.e.: Twój Partner dla lepszej przyszłości energetycznej

Odkryj energię na nowo

Wstecz

W BayWa r.e. myślimy o tym, jak wytwarzać oraz magazynować energię i jak najlepiej ją wykorzystywać, globalną transformację energetyczną, która jest nieunikniona, jeśli chcemy zadbać o przyszłość naszej planety.  

Firma BayWa r.e., mająca swoje placówki w 31 krajach, uzyskująca przychody w wysokości prawie 6,5 miliarda euro, jest wiodącym światowym deweloperem energii odnawialnej, dystrybutorem i dostawcą usług i rozwiązań dla branży energetycznej, który w sposób aktywny wpływa na przyszłość energetyki.  

BayWa r.e. to również dostawca kompleksowych rozwiązań projektowych, zajmujący się bieżącym zarządzaniem operacyjnym, a także niezależny producent energii elektrycznej, rozwijający własną działalność związaną z handlem energią. Wykorzystując nasze innowacyjne rozwiązania, kreatywność i doświadczenie, skutecznie udostępniliśmy do sieci ponad 5,5 GW energii odnawialnej, zarządzając jednocześnie ponad 10 GW aktywów.  

BayWa r.e. współpracuje z firmami i organizacjami na całym świecie, dostarczając rozwiązania umożliwiające korzystanie z energii odnawialnej, dopasowane do potrzeb konkretnych podmiotów, zmniejszające ślad węglowy i obniżające koszty energii. Będąc w 100% neutralni pod względem emisji dwutlenku węgla, jesteśmy również zaangażowani w nieustanne dążenie do zrealizowania założeń zrównoważonego rozwoju, realizując przy tym wiele inicjatyw na całym świecie.  

BayWa r.e, wiodący na świecie dostawca na rynku dystrybucji energii słonecznej, jest preferowanym partnerem dla tysięcy instalatorów i wykonawców.  

Jako że kierujemy się zasadą równości i różnorodności, jesteśmy zaangażowani w tworzenie środowisk stwarzających równe szanse, gdzie każdy może w pełni wykorzystać swój potencjał. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby znaleźć nowe rozwiązania, przesuwać granice technologiczne i na nowo definiować standardy usług, co pomoże nam sprawić, że energia odnawialna będzie jeszcze skuteczniej pozyskiwana i coraz lepiej wykorzystywana. 

Naszymi współudziałowcami są BayWa AG, firma odnosząca sukcesy na całym świecie, której przychody wynoszą ponad 27,1 mld euro, oraz Energy Infrastructure Partners, lider na rynku inwestycji w infrastrukturę energetyczną, który zarządza ponad 5 mld euro pochodzącymi od globalnych inwestorów.

Kluczowe fakty i liczby

Data założeniaLuty 2009
Pracownicy4,700 (2023)
Obrót€6.489 miliardów (2022)
Obszary biznesoweEnergia słoneczna, energia wiatrowa, dystrybucja energii słonecznej i rozwiązania energetyczne

Film prezentacyjny

r.e.think energy – w BayWa r.e. myślimy o tym, jak wytwarzać oraz magazynować energię i jak najlepiej ją wykorzystywać, aby umożliwić globalną transformację energetyczną, która jest nieunikniona, jeśli chcemy zadbać o przyszłość naszej planety.
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami