Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Szukasz rozwiązania z zakresu energii odnawialnej dla swojej firmy?

Pomagamy obniżyć rachunki za energię i ślad węglowy, zaspokajając zapotrzebowanie interesariuszy na zieloną energię elektryczną

Obecnie około 80% zapotrzebowania energetycznego w Polsce zaspokaja produkcja energii z węgla. Jednakże nieustannie rośnie zapotrzebowanie na odnawialną energię elektryczną, szczególnie ze strony sektora przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwa przyciąga konkurencyjność nowych technologii opartych na odnawialnych źródłach energii, a także chęć odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie interesariuszy i inwestorów na energię elektryczną pochodzącą z ekologicznych, czystych źródeł. 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży zdobytym w Europie oraz na innych kontynentach, BayWa r.e. już teraz wspiera firmy w Polsce, pomagając im przejść na energię odnawialną. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pomóż swojej Twojej firmie zmniejszyć ślad węglowy i uniezależnić się od paliw kopalnych. Nasze ekonomiczne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii dostosowywane są do unikatowych potrzeb Twojej firmy, co stanowi nieodzowną pomoc na drodze do osiągnięcia celów związanych ze zrównoważonym rozwojem, jednocześnie obniżając rachunki za energię.

BayWa r.e. jest wiodącym dostawcą holistycznych rozwiązań energetycznych dla klientów korporacyjnych

Oferujemy zintegrowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych rozwiązania w zakresie energii odnawialnej. Oferujemy szerokie spektrum projektów, począwszy od kompleksowego doradztwa, poprzez dachowe i naziemne instalacje fotowoltaiczne, wiaty solarne ze zintegrowanymi koncepcjami e-mobilności i systemami magazynowania energii, aż po rozwiązania finansowe obejmujące leasing i umowy zakupu energii zarówno na miejscu instalacji, jak i poza nim. 

Rozumiemy, jak wielkie znaczenie ma wspieranie firm w odgrywaniu ich roli w tworzeniu świata „zerowej emisji netto” poprzez długoterminowe, ekonomiczne i zrównoważone rozwiązania energetyczne. Wykorzystujemy nasze wiodące w branży umiejętności i doświadczenie, ściśle współpracując z klientami nad określeniem źródeł energii, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

Zrównoważone rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii elektrycznej

Coraz częściej firmy na całym świecie podejmują wyzwania związane z uzyskaniem zerowej emisji netto i poszukują partnerów z odpowiednim doświadczeniem, którzy pomogą im w tej podróży.

Doskonałym wyborem jest firma BayWa r.e., która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele w zakresie zrównoważonej energii. Zachęcamy do rozmowy z naszymi ekspertami na temat działań, które warto podjąć w celu zmniejszenia emisji CO2 dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej, co pozwoli na uzyskanie takich korzyści, jak:

  • Mniejsza zależność od paliw kopalnych
  • Obniżenie rachunków za energię
  • Zwiększona niezależność energetyczna
  • Pozytywny wpływ na wizerunek firmy/marki
  • Udokumentowanie osiągnięcia celów w zakresie zrównoważonego rozwoju Twojej firmy
  • Zwiększenie wartości aktywów Twojej firmy
  • Wnieś swój wkład w rozwój globalnej rewolucji energetycznej!
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami