Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Mamy wszystkie potrzebne rozwiązania

Chcemy, aby energia wiatrowa była dostępna dla jak największej liczby ludzi. Dlatego ściśle współpracujemy z klientami – tj. samorządami, przedsiębiorstwami prywatnymi i właścicielami gruntów – aby mieć pewność, że stworzymy dostosowany do nich projekt wiatrowy, który optymalnie sprawdzi się w określonej lokalizacji.

Zapewniamy naszym klientom dostęp do wszystkich informacji i wiedzy specjalistycznej niezbędnej do podjęcia właściwych decyzji w zakresie realizowanych projektów.

Pomocna dłoń na każdym etapie inwestycji

BayWa r.e. kupuje prawa do projektów na każdym etapie realizacji. Towarzyszymy przy tym naszym klientom przez cały czas realizacji projektu i trzymamy rękę na pulsie w zakresie nieustannie zmieniających się warunków ramowych dotyczących polityki energetycznej. Pomożemy Ci sprostać nawet najbardziej złożonym przepisom. Skorzystaj z naszej pomocy i pozwól nam znaleźć indywidualne rozwiązania dla Twojego projektu wiatrowego.

Cała nasza wiedza specjalistyczna do Twojej dyspozycji: budowa gotowej instalacji 

Dysponujemy kwalifikacjami i doświadczeniem, które pozwalają nam zapewnić sukces budowy farmy wiatrowej na każdym etapie – od zarządzania projektem po ukończenie budowy, w tym finansowanie.

Klienci mogą zdać się na nasze globalne doświadczenie i fachową wiedzę. Jesteśmy niezawodnym, profesjonalnym partnerem, który potrafi zoptymalizować projekt pod względem technicznym i finansowym.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami 

Niezależnie od tego, czy jesteś deweloperem projektów wiatrowych, przedstawicielem samorządu, inwestorem, czy rolnikiem – zawsze słuchamy Ciebie i Twoich potrzeb. Uwzględniając Twoje wymagania, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o oferowanych przez nas usługach.

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami