Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Interesuje Cię kariera długoterminowa?

Wyznaczaj standardy dla sektora energii odnawialnej razem z nami.

Wstecz

Zawód czy powołanie? r.e.think your career

BayWa r.e. AG jest szybko rozwijającym się międzynarodowym graczem w sektorze energii ze źródeł odnawialnych, oferującym fascynujące możliwości rozwoju kariery. 

Jeśli chcesz mieć swój wkład w zmienianie świata, nie musisz szukać dalej: u nas znajdziesz międzynarodową kulturę pracy opartą na szacunku i płaską strukturę hierarchiczną, w której pracownicy są zachęcani do przedstawiania własnych pomysłów i tworzenia innowacji z myślą o zrównoważonej przyszłości. 

Działalność przedsiębiorstwa oraz stanowiska dla osób szukających ciekawej pracy w tym sektorze obejmują handel, rozwijanie projektów i zarządzanie nimi, usługi doradcze, a także usługi techniczne i komercyjne w zakresie zarządzania eksploatacją. Mamy różne wolne stanowiska w naszych placówkach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. 

Nasze wartości

Film prezentacyjny

BayWa r.e. wyznacza standardy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i oferuje klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Kroczymy drogą innowacji i cechuje nas świeże podejście do tematu energii.
Powrót do góry