Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Wykorzystaj nasze doświadczenie w swojej branży

Wstecz

Niezależnie od tego, czy Twój projekt to duży dachowy system fotowoltaiczny, instalacja naziemna, czy pływająca farma fotowoltaiczna, chętnie będziemy Cię wspierać w jego realizacji jako zaufany partner. Planujesz wielomegawatowe systemy hybrydowe, a może rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii dla przemysłu i handlu? Możemy zadbać o każdy etap projektu – od planowania i pozyskiwania finansowania po realizację.

Prawa do projektu można nabyć na dowolnym etapie realizacji

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swoich praw do projektu, możemy Ci pomóc. Kupujemy prawa do projektów na wszystkich etapach realizacji i dysponujemy wiedzą specjalistyczną, która pozwala doprowadzić projekt do pomyślnego zakończenia.

Dzięki współpracy z gminami, właścicielami nieruchomości i urzędami mamy duże, globalne doświadczenie rynkowe w obszarze projektowania i realizacji projektów fotowoltaicznych.

Farmy fotowoltaiczne dla inwestorów – rozwiązanie „pod klucz”

Dbamy o wszystko, co jest kluczowe dla udanej realizacji projektu – od prac projektowych i szczegółowego planowania po budowę i oddanie do użytku.

Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowników projektu, którzy dokładają wszelkich starań, aby budowana farma fotowoltaiczna spełniała standardy jakościowe, została wykonana z myślą o długim okresie eksploatacji i działała z najwyższą rentownością.

Witnica Solar Park – pionierska niesubsydiowana farma fotowoltaiczna w Polsce
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami