Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Wykorzystaj nasze doświadczenie w swojej branży

Wstecz

Niezależnie od tego, czy Twój projekt to duży dachowy system fotowoltaiczny, instalacja naziemna, czy pływająca farma fotowoltaiczna, chętnie będziemy Cię wspierać w jego realizacji jako zaufany partner. Planujesz wielomegawatowe systemy hybrydowe, a może rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii dla przemysłu i handlu? Możemy zadbać o każdy etap projektu – od planowania i pozyskiwania finansowania po realizację.

Oops, an error occurred! Code: 20230320185042f9eb6868

Prawa do projektu można nabyć na dowolnym etapie realizacji

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swoich praw do projektu, możemy Ci pomóc. Kupujemy prawa do projektów na wszystkich etapach realizacji i dysponujemy wiedzą specjalistyczną, która pozwala doprowadzić projekt do pomyślnego zakończenia.

Dzięki współpracy z gminami, właścicielami nieruchomości i urzędami mamy duże, globalne doświadczenie rynkowe w obszarze projektowania i realizacji projektów fotowoltaicznych.

Farmy fotowoltaiczne dla inwestorów – rozwiązanie „pod klucz”

Dbamy o wszystko, co jest kluczowe dla udanej realizacji projektu – od prac projektowych i szczegółowego planowania po budowę i oddanie do użytku.

Nasz zespół składa się z doświadczonych kierowników projektu, którzy dokładają wszelkich starań, aby budowana farma fotowoltaiczna spełniała standardy jakościowe, została wykonana z myślą o długim okresie eksploatacji i działała z najwyższą rentownością.

Witnica Solar Park – pionierska niesubsydiowana farma fotowoltaiczna w Polsce
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami