Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Grupa BayWa

Filarami koncernu BayWa są solidne zarządzanie i zrównoważona strategia.

Wstecz

Profil grupy BayWa

Jesteśmy częścią założonej w 1923 r. grupy BayWa. Obejmuje ona firmy, które odnoszą sukcesy na całym świecie i generują przychody na poziomie 23,9 miliarda euro.

Siedziba koncernu znajduje się w Monachium. BayWa specjalizuje się w handlu, logistyce i usługach w branży rolniczej i energetycznej oraz na rynku materiałów budowlanych.

W trakcie swojej ponad 90-letniej historii przedsiębiorstwo dostarczało rozwiązania dla sektora produktów spożywczych, energetyki i ochrony środowiska, które pomagają stawiać czoła największym wyzwaniom stojącym przed społeczeństwem i je pokonywać.

Jednostka działająca w energetyce jest drugą co do wielkości w firmie i skupia się na wszystkich działaniach niezbędnych w branży energii odnawialnej.

Grupa działa na uzupełniających się rynkach, możemy więc korzystać z olbrzymich zasobów międzynarodowej wiedzy i umiejętności, aby z powodzeniem realizować projekty i dostarczać rozwiązania naszym klientom.

Grupa BayWa ma długą, pełną sukcesów historię opartą na swoich podstawowych wartościach: zaufaniu, solidności i innowacyjności. Jej przyszłość rysuje się w jeszcze jaśniejszych barwach.

Fakty na temat firmy BayWa

Data założeniaStyczeń 1923 r.
Liczba pracowników20.718 (2023)
Obrót23,9 mld EUR (2023 r.)
PlacówkiPonad 3000 placówek w ponad 50 krajach
Obszary działalnościRolnictwo, energetyka i materiały budowlane
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami