Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

BayWa r.e. na Kongresie PV 2023

Wstecz

Jak co roku BayWa r.e. wzięła udział w największym wydarzeniu branży fotowoltaicznej w Polsce – Kongresie PV 2023, organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki. Tym razem w wydarzeniu udział wzięły dwie spółki z grupy: BayWa r.e. Polska sp. z o.o. oraz BayWa r.e. Power Solutions GmbH.

Tegoroczna edycja, odbywająca się 30 i 31 maja w Warszawie, zgromadziła aż 800 uczestników. Interesujące prezentacje, solidna dawka wiedzy o najnowszych trendach w branży oraz wiele okazji do rozmów i spotkań B2B to kwintesencja Kongresu PV.  

Dla uczestników imprezy zainteresowanych rozwojem innowatorskich projektów pływającej fotowoltaiki oraz agrofoowoltaiki przygotowaliśmy dedykowane stoisko, gdzie nasi eksperci rozwiązywali nurtujące kwestie i odpowiadali na pytania uczestników wydarzenia. Technologie te zyskują coraz większą popularność w Polsce, dlatego też stoisko BayWa r.e. cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, jako firmy posiadającej szerokie doświadczenie z realizacji komercyjnych projektów Floating-PV oraz Agri-PV w całej Europie.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz fotorelacje dostępne na stronie: https://kongrespv.pl/

Wstecz
Artur Marchewka
Projekty wiatrowe Polska
BayWa r.e. Polska Sp. z o.o.
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami