Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Piąta edycja Kongresu PV już za nami!

Wstecz

Najważniejsze wydarzenie branży fotowoltaicznej już za nami! 27-28 maja wzięliśmy udział w Kongresie PV 2024. Piąta już edycja Kongresu zgromadziła blisko 1000 uczestników.

Kongres fotowoltaiczny to odbywające się co roku wydarzenie, integrujące cały sektor PV w Polsce. Wydarzenie obfituje w merytoryczne wystąpienia ekspertów dotyczące regulacji, obecnej polityki i prognoz dla branży na przyszłość, a także w najważniejsze trendy oraz innowacje, a to wszystko w nowoczesnej przestrzeni targowej.

W tym roku, uczestnicy Kongresu mieli okazję spotkać BayWa r.e. na dedykowanym stoisku, gdzie dzieliliśmy się wiedzą i wymienialiśmy doświadczeniami.

W drugim dniu Kongresu, który poświęcony został rozwojowi i potrzebom branży, wzięliśmy udział w sesji “Floating-PV i agrowoltaika. Ratunek dla rolnictwa?”, którą rozpoczął swoim wystąpieniem Michele Tagliapietra, dyrektor ds. floating PV, BayWa.re, dzieląc się doświadczeniami z eksploatacji pływających instalacji fotowoltaicznych w Europie, a następnie biorąc udział w debacie, zakończonej licznymi pytaniami na temat możliwości wdrażania projektów Agri-PV oraz Floating-PV w Polsce.  

Zwiększająca się corocznie skala wydarzenia przekonuje o ogromnym rozwoju, a zarazem potencjale fotowoltaiki w naszym kraju. Był to bardzo owocny czas, dziękujemy za wszystkie spotkania i dyskusje.  

Wstecz
Artur Marchewka
Projekty wiatrowe Polska
BayWa r.e. Polska Sp. z o.o.
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami