Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

BayWa r.e. na największym wydarzeniu branży PV w Polsce

Wstecz

BayWa r.e. została partnerem Kongresu PV – największego wydarzenia branży fotowoltaicznej w Polsce, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki. Wydarzenie co roku gromadzi setki uczestników z Polski oraz z zagranicy.

Na początku czerwca 2022 BayWa r.e. aktywnie wzięła udział w Kongresie PV – największym wydarzeniu branży fotowoltaicznej w Polsce, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki. Tegoroczna edycja zgromadziła aż 550 uczestników.

Podczas wydarzenia nie zabrakło eksperckich wystąpień związanych z polityką oraz planami rozwoju branży fotowoltaicznej w Polsce, czy też całej Europie, a także interesujących paneli dyskusyjnych. Wydarzenie było doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat rynku oraz transformacji energetycznej w kraju w kierunku odnawialnych źródeł energii. 

Jako eksperci w zakresie innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych wzięliśmy udział w sesji, na której systemy pływającej fotowoltaiki omówił Toni Weigl - Head of Product Management Floating-PV w BayWa r.e. Wykorzystanie nieużytkowanych zbiorników wodnych do produkcji energii cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. 

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki uhonorowało firmy oraz osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji fotowoltaiki w Polsce. Jesteśmy dumni, z tego, że jedna z nagród trafiła w ręce Matthiasa Emminghausa - Członka Zarządu BayWa r.e. Polska, Project Managera, Project Management EMEA za umowę PPA dla pionierskiej, niesubsydiowanej farmy fotowoltaicznej Witnica.

Więcej informacji o Kongresie dostępne jest tutaj

Wstecz
Matthias Emminghaus
Project Manager
BayWa r.e. Solar Projects GmbH
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami