Wybierz język
Polska
Wybierz inną stronę
Aktualna strona:
Polska
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe
Strona / Kraj
Języki
Media społecznościowe

Obchody 100-lecia grupy BayWa AG

Zaufanie, stabilność i innowacje od ponad wieku

Wstecz

Wspólnie z naszą spółką macierzystą świętujemy ważną rocznicę w historii przedsiębiorstwa

W tym roku obchodzimy 100-lecie istnienia naszej spółki macierzystej BayWa AG. Ponieważ tak ważna rocznica jest wielkim wydarzeniem, w należącej do Grupy BayWa firmie BayWa r.e. z dumą uczestniczmy w tym świętowaniu.

Zaczynając jako tradycyjne przedsiębiorstwo handlowe z branży rolnej, założona w 1923 roku firma BayWa AG jest obecnie grupą o międzynarodowym zasięgu. Siłą napędową przedsiębiorstwa w całej jego historii były daleko idące zmiany. Niewiele przedsiębiorstw tej wielkości łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Działając globalnie, grupa utrzymuje jednocześnie ścisłe związki z regionem. 

Dziś BayWa AG jest globalnym graczem zatrudniającym na świecie 25 000 osób. W oparciu o swoje jednostki biznesowe z branży energetyki, rolnictwa i materiałów budowlnaych firma BayWa od wielu lat dostarcza rozwiązania zaspokajające podstawowe potrzeby człowieka w zakresie żywności, schronienia, ciepła i mobilności. Ponieważ cała działalność grupy w obszarze energii odnawialnej koncentruje się w firmie BayWa r.e., również i my odgrywamy ważną rolę w działalności i rozwoju grupy.

Pomimo wszystkich dotychczasowych sukcesów wierzymy, że najlepsze czasy jeszcze przed grupą BayWa i przed nami. Wspólnie nieustannie wprowadzamy innowacje, zmiany i usprawnienia. W swojej działalności zawsze kierowaliśmy się potrzebami ludzi i tak będzie także przez następne 100 lat.

Quote

Jako odnosząca sukcesy globalna korporacja jesteśmy dobrze przygotowani na następne 100 lat.

Marcus Pöllinger, CEO w BayWa

100-lecie firmy BayWa – tam, gdzie spotykają się światy

Najważniejsze informacje o BayWa AG

Segmenty biznesowe

W świecie pełnym kontrastów BayWa AG nieustannie wprowadza innowacje i tworzy, kierując się poczuciem odpowiedzialności za ludzi i środowisko.


Historia

Od pierwszych kroków w latach 20. XX wieku do pozycji globalnego gracza w latach 20. XXI wieku: dzielimy się wspomnieniami i bogatą historią przedsiębiorstwa.


Sukcesy BayWa AG 

Każdego dnia, krok po kroku, BayWa kształtuje na nowo świat, który znamy – i sprawia, że staje się on bardziej zrównoważony, odnawialny i lepszy do życia.


Galeria

Swój rozwój BayWa AG zawdzięcza różnorodności: pracownicy z różnych stron świata i kultur jednoczą się w wysiłkach na rzecz wspólnego sukcesu.


Głosy pracowników BayWa AG

Z okazji obchodów 100-lecia przedsiębiorstwa pracownicy składają życzenia i gratulacje.


Aktualności i działania

Pozostajemy zawsze gotowi do działania i  stawiamy na innowacje: przekazujemy aktualności i chwalimy się osiągnięciami.

Zawartość

    Chcesz dowiedzieć się więcej? 


    Powrót do góry
    Skontaktuj się z nami